Specjalizujemy się w obróbce metalu. Nieustannie rozwijamy nasze możliwości, by kompleksowo dostarczać Ci konstrukcje, które uczynią Twoje wnętrze jeszcze bardziej nowoczesnym.

O marce

Poznaj

heron.steel należy do rodziny marek heron. Projektujemy konstrukcje stalowe i spawane, które dzięki prostej i niepowtarzalnej formie, nadają wnętrzu minimalistyczny charakter. Tworzone z największą starannością projekty stalowe wybornie łączą się z elementami drewnianymi, które wytwarzamy w heron.custom. Wśród naszych realizacji znajdziesz projekty dla największych polskich i zagranicznych hoteli, restauracji czy biur.

Klienci

Dla kogo projektujemy nasze produkty?

Odbiorcami naszych projektów są małe oraz duże, wielkopowierzchniowe inwestycje. Dzięki pracy wykwalifikowanej załogi oraz wykorzystaniu sprzętu najwyższej jakości tworzymy konstrukcje stalowe dla klientów z Polski oraz zagranicy. W swoich projektach wspieramy także inne firmy z branży meblarskiej.

Skontaktuj się z nami

Hotele

wyposażenie dla sieci hoteli, pensjonatów, prywatnych ośrodków, hoteli butikowych

Restauracje

bary, stoliki, krzesła, fotele, stołki barowe

Sklepy

lady, kontuary, regały, półki, stojaki, komody, stoiska

Biura

sale konferencyjne, gabinety, recepcje, biurowe aneksy kuchennee

Proces

Jak wygląda współpraca

1

Konstultacja

Przyjdź do nas z pomysłem, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę zgodną z Twoimi potrzebami

2

Doradztwo & projektowanie

Doradzamy w zakresie projektu oraz dostosowujemy naszą technologię i zasoby do jego realizacji.

3

Produkcja

Na tym etapie nasz zespół ciężko pracuje nad produkcją mebli oraz drewnianych i stalowych elementów zgodnie z projektem.

4

Dostawa i montaż

Wyprodukowane części konstrukcji przywozimy do Ciebie, by zamontować je w Twoim wnętrzu.

5

Wsparcie

Ale to nie koniec! Na nasze wsparcie możesz liczyć również po zakończeniu projektu.

Nasze wyróżniki

Czyli... dlaczego jesteśmy wyjątkowi

Stawiamy na różnorodność

Przy projektowaniu i produkcji wykorzystujemy niezawodne materiały o różnych kolorach, fakturach i stylach. W swojej ofercie mamy nie tylko czarną i nierdzewną stal, ale również mosiądz.

Kompleksowo wyposażamy

Wykonane przez nas stalowe i spawne konstrukcje łączymy z drewnianymi elementami oraz meblami, które realizujemy w ramach heron.custom. Dzięki temu oddajemy w Twoje ręce gotowe do użytku wnętrze.

Jesteśmy odważni

Nie boimy się zaskakujących projektów. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy z Twoich pomysłów. Na pokładzie mamy ponad 40 specjalistów, którzy odważnie łączą materiały, kolory i faktury.

Pracujemy zwinnie

Cały proces współpracy dopasowujemy do Twoich potrzeb, czasu i wymagań. Działamy elastycznie, aby jak najszybciej dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości

Jesteśmy na swoim

Posiadamy ponad 4 tys. m2 powierzchni hali produkcyjnej, dlatego z przyjemnością realizujemy nie tylko małe, ale również ogromne inwestycje dla klientów z Polski oraz z zagranicy.

Realizacje

Sklep NK Mullberry Szwecja

Dla jednego ze szwedzkich sklepów – NK Mullberry – stworzyliśmy konstrukcję, która pozwala klientom zakochać się we wnętrzu od pierwszego wejrzenia. A wszystko za sprawą stali nierdzewnej w połączeniu z surowym betonem. Twój sklep to Twoja wizytówka.

Marki

Pozostałe marki heron

heron.

główna marka, łącząca wszystkie submarki razem

Dowiedz się więcej

.custom

Kompleksowo wyposażamy obiekty hotelowe, sklepy, restauracje.

Dowiedz się więcej

Napisz do nas

lc@heronholding.pl

lub użyj formularza